Křeslička

jesličky

Snímek obrazovky 2015-03-19 v 18.27.53.p

Video ze skolky, pres video teckovany filtr

rodinný a individuální přístup

malý počet dětí , maximální pozornost vašemu dítěti

akreditace MŠMT

akreditovaná mateřská škola Ministerstvem školsví, mládeže a tělovýchovy

v souladu s přírodou a ekologií

vlastní pěstování zeleniny, eko vzdělávání, seznamování se s tvory ze zvířecí říše

oooo

zakomponovaná do dennních činností dětí

pohybově aktivní mateřská škola

vyvážené bio stravování

zápis dětí kdykoliv během roku

vedeme děti ke zdravému životnímu stylu,

ve zdravém těle, zdravý duch

s možností masových či vegetariánských jídel

děti od jednoho roku, celoroční provoz

blablablabalbalblabalbalbalbalablabalbalb

něco o vzdělávání od učitelek

o jesličkách

Foto školky

Naší misí a posláním je utvářet z dětí které k nám docházejí, společně s jejich rodinou, chytré, empatické a především osobité, nadějné človíčky, správně připravené pro následující cestu životem i studii.

 

Happy Point Křeslička jsou jesličky, které pečují a vzdělávájí pro budoucnost. Nabízí bezstresové a zároveň bezpečné prostředí. Malý kolektiv nám umožňuje vytvořit si s dětmi blízký vztah a tím jim ulehčit přechod z rodinného do jeselského prostředí. Klademe důraz na komunikaci s rodinou, vytvářením vzájemné důvěry, která je důležitá k tomu, aby se u nás dítě cítilo co nejlépe. Spokojené dítě lépe reaguje na podněty, které vedou k jeho dalšímu rozvoji osobnosti. Provázíme dítě na cestě k poznání v oblastech motorického, řečového vývoje, v osvojování hygienických návyků a jiných dovedností. 

Součástí našeho programu je zdravé bio stravování, s možností volby běžné či vegetariánské stravy. Jsou u nás vítány děti ve věku od jednoho do sedmi let. Velkou výhodou je, že děti při přechodu z našich jeslí do naší mateřské školy zůstávají v již známém prostředí a výukový program plynule navazuje, čímž se stává efektivnějším. Poskytujeme výuku v malých skupinkách, které zajištují pro Vaše nejmilejší tolik pozornosti, kolik potřebují. Kapacita Křesličky je omezena na 18 dětí a maximální počet v jedné skupině nepřekračuje počet devíti dětí kam jsou rozdělovány dle věku a schopností. Na vaše děti čeká spousta radosti, smíchu, poznání a pohybu. Přijďte se k nám podívat, vy i vaše děti jste vítáni!

Naše DNA :          pohybová    nadstandardní     ekologická     přátelská     vzdělávající 

aktivity

      U dětí chceme pomocí aktivních pohybových činností vzbudit zájem o sport a zajistit, aby si k němu vybudovaly kladný vztah. V takto útlém věku není vhodné děti zatěžovat jedním druhem sportu, a proto je náš program zaměřen na všeobecnou pohybovou průpravu. Rozvíjíme u dětí pohybové dovednosti, sportovní schopnosti, znalosti, vlohy, nadání či talent. Účíme děti také píli, soustředění, ochotu překonávat překážky, brát sport jako zábavu, ochotu spolupracovat, ale i nést vlastní zodpovědnost.

 pohyb

 

vzdělání

                       Mateřská škola je vstupní bod do světa vzdělávání, a proto máme pro děti, které k nám docházejí, zdravé a přátelské prostředí s pozitivní atmosférou, které jim tento krok usnadňuje a zároveň nenásilnou formou ke vzdělávání buduje kladný postoj.  Naše vzdělávací koncepce učí děti přistupovat k novým věcem a poznatkům s otevřenou myslí a napomahá jim osvojit si logickou formou všechny tyto nové znalosti a dovednosti  a těžit z nich v osobním i studijním životě. Děti se rozvíjejí v mnoha oblastech. Mezi ty nejzákladnější patří například rozvoj řeči, motoriky, myšlení, paměti, matematiky nebo zaměřování pozornosti.

               Jóga je součástí stálého programu školky. Děti se učí nejen základní jogínské pozice a později celé sestavy, které jsou prospěšné pro jejich zdraví, ale osvojují si i jak správné dýchání. Jóga obecně působí na celkové zklidnění a vyladění organismu, zlepšuje koncentraci, podporuje správné držení těla, zlepšuje krevní oběh, posiluje imunitní systém a působí pozitivně na zdraví celého organismu. Pravidelné cvičení jógy je jednou z cest k dosažení rovnoměrného rozvoje dítěte po stránce fyzické i psychické. Dětský svět je naplněn hrou, která přirozeně provází život každého dítěte. Proto jsou hry zařazovány i do výukových lekcí jógy. Jedná se o hry, které podporují sebevědomí dětí, učí je vzájemné toleranci, pomáhají jim zařadit se do kolektivu, uvědomit si hodnotu přátelství. Všechny pozice lektor provádí tak, aby byly pohodlné a přinášely dětem příjemné prožitky a radost.

jóga

ekologie a příroda

                                                   Ekologie a život v souladu s přírodou je snadný. Děti vedeme k poznávání a ochraně okolní přírody a všech jejích živlů. Získávají informace jak se chovat šetrně k přírodě a její zdrojům, a jak mohou samy přispět ke kvalitě životního prostředí ve svém okolí. Naše děti se aktivně podílí na kontaktu s potravinami skrze pěstování na vlastní zahradě, aby poznaly, odkud jídlo pochází, jak se pěstuje, sklízí a jak chutná. Pěstujeme především zeleninu, bylinky, saláty a keřové ovoce.

program

07:00 – 08:30

08:30 – 09:00

09:00 – 09:20

09:20 – 11:00

11:00 – 11:30

11:30 – 12:00

12:00 – 12:30

12:30 – 14:00

14:00 – 14:30

14:30 – 15:00

15:00 – 18:00

Příchody dětí 

Komunikativní kroužek, TV chvilka (jóga, taneční průprava, zdravotní cvičení, rozvoj dovedností a myšlení)

Svačinka, hygiena

Řízená činnost (VV, pracovní činnosti, předškolní příprava, rozvoj dovedností a myšlení)

Pohybové aktivity

Oběd, hygiena

Vyzvedávání dětí ze školky

Odpočinek, relaxace, klidové činnosti

Volná hra, činnost dle výběru dětí

Svačina

Pobyt na zahradě, odchody domů

Foto jak se pracujou ucitelky s dětmy ve školce

tým

Slovo ředitelky

Kolektiv Křesličky se snaží podnětným prostředím vzbudit v dětech laskyplný vztah k přírodě, zvířatům a pohybu na čerstvém vzduchu. To vše je propojené s vypracovaným vzdělávacím programem, který zajišťuje odborný pedagogicko-výchovný kolektiv.

Monika Dostálová, ředitelka

Poznejte celý náš tým

Lucie Procházková

zástupkyně ředitelky, pedagog

Klára Svobodová

pedagogická asistentka a vychovatelka

Veronika Herianová

pedagogická asistentka a vychovatelka

ceník

07:00-12:30 / 12:30-18:00

1xtýdně     2900,-Kč/měs

2xtýdně     5500,-Kč/měs

3x týdně     7700,-Kč/měs

4xtýdně      9500,-Kč/měs

5xtýdně     10700,-Kč/měs

 půldenní docházka

07:00-18:00

1xtýdně     3400,-Kč/měs

2xtýdně     6200,-Kč/měs

3x týdně     9200,-Kč/měs

4xtýdně      11200,-Kč/měs

5xtýdně     12700,-Kč/měs

celodenní docházka

zahrnuje:

nadstandardní individuální péči a vzdělání

veškeré aktivity naší vzdělávací koncepce

akce a výlety

didaktické pomůcky

metodické materiály

20% sleva na sourozence z druhého levnějšího školného

10% sleva na školkovné při tarifu 5xtýdně a roční platbě

7% sleva na školkovné při tarifu 5xtýdně a půlroční platbě

bio vegetariánské 89,-Kč/den

bio masové 99,-Kč/den

 stravné

Zdravá, vyvážená strava je obzvlášť důležitá pro správný vývoj dětí, které se aktivně věnují sportovním činnostem. Proto jsme pro vaše nejmilejší sestavili celodenní jídelníček na základě toho, co jejich tělo potřebuje. Lze volit mezi dvěma menu, a to buď vegetariánské, nebo masové. Obě se skládají z dopolední svačiny, polévky, hlavního jídla s přílohou v BIO kvalitě, popřípadě salátem, kompotem apod., záleží na typu pokrmu. Dále obsahují odpolední svačinu a v neposlední řadě je po celý den zajištěn pitný režim.

Odhlašování obědů

prosíme SMS zprávou na telefonní číslo 606 175 345 nejpozději do 13:00 předchozího dne

 reference

Irena Volková

Happypoint školka byla pro mého syna skvělá volba. Navštěvuje ji už od svých 18 měsíců, dnes jsou mu tři roky a jeho spokojenost a vývoj je úžasný, rád se ráno do školky vypravuje, když ho odpoledne vyzvedávám je spokojený a usměvavý! Vždy mám jako maminka pocit péče ze strany všech vychovatelek, otevřená komunikace, ochota při žádosti udělat něco navíc pro spokojenost dítěte a klid rodiče. Odpovědnost a bezpečnost, čistota a klidné domácí prostředí. To vše je pro mě standard, který mi Happypoint splnil. Děkuji všem za sebe i syna! Ostatním rodičům doporučuji.

kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na tomto telefonním čísle: 

+420 737 066 256

nebo na e-mailové adrese:

kreslicka@happypoint.cz

Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Kontaktní formulář

Provozovatel:

Happy Point mateřská škola s.r.o.

Na rovině 106/5

Praha-Křeslice

104 00

Najdete nás na adrese:

Na rovině 106/5

104 00 Praha – Křeslice

V naší škole je od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2020 realizován projekt s názvem
„Happy Point-šablony II“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009732, financovaný z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Hlavním projektovým záměrem je získání personální podpory v osobě školního asistenta a dále osobnostně profesní rozvoj pedagogů. Cílovou skupinou tohoto projektu jsou děti, pedagogičtí pracovníci a vedoucí pedagogičtí pracovníci mateřské školy.

Křeslička

© Happy Point mateřská škola s.r.o.

Vršovička

© Happy Point dětské skupiny z.s.